Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Išklausyti kelmiškių keliami klausimai, aptarti atlikti darbai

Baigėsi Kelmės rajono savivaldybės mero, savivaldybės administracijos vadovų, tarybos narių susitikimai su  gyventojais. Susitikta su visų vienuolikos seniūnijų gyventojais, supažindinta su numatomu biudžetu, išklausytos problemos ir įvairiomis temomis keliami klausimai.

Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis susitikimuose daugiausiai dėmesio skyrė gyventojams supažindinti su planuojamu rajono biudžetu, norėjo išgirsti pageidavimų ir pasiūlymų. 2020 metų biudžetą reikės sudėlioti racionaliai. 2019 metais biudžetas buvo patvirtintas dešimčiai mėnesių, o reikėjo išgyventi visus metus. Liko įsiskolinimų, tačiau jie mažesni nei buvo 2018 m. Meras sakė, kad šiemet savivaldybė galės skolintis daugiau.

Kelmės seniūnas Romas Atkočaitis pristatė keturis seniūnaičius, laimėjusius rinkimus: A. Mackevičiaus seniūnaitijos – Vilmą Ancikevičienę, Nepriklausomybės – Jolantą Dausinienę, Kalnų – Ingridą Makauskienę ir Dvaro – Egidijų Želvį. Seniūnas pasidžiaugė įvykdytais ir vykdomais projektais. Be jau kiek anksčiau įvykdytos Kelmės kultūros centro renovacijos, Kelmės sporto centro užbaigtos statybos, paminėjo dvaro parterinės dalies, kelių gatvelių sutvarkymą, darbus Draugystės parke. Turėtų prasidėti dvaro parko rekonstravimo darbai, baigiamas Tūkstantmečio parko techninis projektas. Planuojama tvarkyti Kražantės upės vagą žemyn nuo užtvankos, tikimasi sutvarkyti šaligatvį nuo Kelmės iki Naudvario, kalbėta apie ateities planus įrengti parkelį prie evangelikų reformatų bažnyčios.

Kelmės rajono gyventojams aktualiausia vandentvarka, kelių priežiūra. Pastaruoju metu diskutuojama, kodėl nebeliko Kelmės autobusų parko maršruto Kelmė–Kryžkalnis–Kelmė. Deja, jis labai nuostolingas,  savivaldybei susidarė net 11 tūkst. eurų skola. Prašoma geresnio apšvietimo Draugystės parke, kuriame vakarais mėgsta vaikščioti ir senjorai, ir mamos su vaikais. Gyventojai pastebėjo, kad kai kur nėra užrašų su gatvių pavadinimais, yra individualių namų be numerių. Teiraujamasi dėl įrengtų požeminių atliekų surinkimo aikštelių naudojimo, dėl evangelikų reformatų bažnyčios išorės remonto, dėl pradėtų statyti Kelmės bažnyčios parapijos namų. Atkreiptas dėmesys į nepakankamą tvarką vienoje kitoje vietoje, nors iš esmės Kelmė tikrai švarus ir prižiūrėtas miestas. Ne vienas svečias ir vietinis gyventojas pastebi seniūnijos darbuotojų rūpestį ir pastangas. Iš keliamų problemų matosi, kad kelmiškiai neabejingi savo miestui.

Savivaldybės administracijos informacija
Nuotr. Vaidos Sutkienės

Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: