Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Lioliuose surengta „Jaunimo diena 2019“
Rugpjūčio 16 d. Liolių miestelyje įvyko jau keturioliktoji, Tarptautinei jaunimo dienai paminėti skirta šventė „Jaunimo diena 2019“. Pernai pereinamąją taurę iškovoję lioliškiai įgijo teisę rengti šventę savo namuose.

Šventė nė kiek neatsiliko nuo vykusios pernai, o gražus oras sukvietė nemažai sportiško, komandinę dvasią palaikančio jaunimo. Šiemet sulaukta net devynių skirtingų komandų, kurios buvo viena už kitą aktyvesnės ir gausesnės. Kovoti dėl taurių pasiryžo svečiai ir iš kitų miestų – Raseinių ir Kuršėnų. Smagu, kad apie varžybas žinia pasklinda ir kituose rajonuose.

Šventę atidarė bei visiems gerą nuotaiką skleidė visos šventės vedėja Rūta Palubeckienė ir net kelis pasirodymus mums dovanojęs dainininkas Egidijus Mikovičius iš Vaiguvos jaunimo bendruomenės.

Sveikinimo žodį tarė LR Seimo narys Juozas Rimkus, Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis, mero pavaduotojas Egidijus Ūksas bei rajono tarybos nariai.

Visą dieną vyko atkaklios varžybos: aktyviausiai dalyvauta krepšinio varžybose, kuriose susikovė net devynios komandos. Futbolo ir baudų metimo rungtyse dalyvavo po penkias, estafetėje bei tinklinio varžybose – po keturias komandas. Girą kėlė trys, ranką lenkė ir virvę traukė po dvi komandas.

Pačios aktyviausios ir bendroje įskaitoje pirmą–trečią vietas pasidalijusios komandos: pirmi – šventės šeimininkai lioliškiai, antri liko užsigrūdinę jaunimo dienų švenčių senbuviai vaiguviškiai, o treti, bet toli gražu ne prastesni – jaunimas iš Valpainių!

Truputį pasikeitė ir šventės formatas, anksčiau labiausiai orientuotas į sportą ir varžymąsi dėl taurės. Šiemet norėjosi pritraukti ne tik sportininkus. Programoje buvo numatytos jaunų šeimų varžytuvės, kuriose dalyvavo šešios šeimos. Smagiausia, kad šioje rungtyje nebuvo pralaimėjusių: visi dalyviai gavo saldžius prizus, o svarbiausia – praleido smagią valandėlę kartu. Atvyko kariškiai, kurių programa pateikė daug staigmenų, pranokusių visus lūkesčius: šventės dalyviai galėjo ne tik apžiūrėti amuniciją, bet ir pašaudyti iš ginklų, pasportuoti, nusifotografuoti. Visą dieną dalyviai galėjo gauti nemokamos cukraus vatos, mažieji – šokinėti ant batuto, o kas norėjo – pasipuošti laikinomis tatuiruotėmis.

Labai smagu, kad šventėje puikiai pritapo ir Lioliuose veikiančių socialinių globos namų gyventojai, kurie visus dalyvius vaišino skania sriuba, blynais bei į dvikovas kvietė jaunimą savo pačių rankomis gamintais stalo žaidimais.

Vakaro programoje pasirodė atlikėja Emilija Strelkauskytė, šokių grupė „Širšės“, o gerą pusvalandį publiką bandė išjudinti bei skatino atsipalaiduoti zumbos mokytoja Jovita Žakarienė.

Apdovanojimus teikė daugumoje rungčių teisėjavęs Raimondas Grigalaitis bei tarybos narys Dainius Ivoškis. Vakarą užbaigė jaunimo reikalų koordinatorės Vaidos Samušienės padėka ir paskatinimo žodis bei Liolių miestelio bendruomenės pirmininkė Diana Strelkauskienė. Galiausiai visi sulaukė vakaro koncerto, kuriame svečius linksmino merginų grupė „Vega“. Po koncerto praūžė diskoteka.

Liolių jaunimo bendruomenės pirmininkė Ernesta Norvilytė
Nuotraukos Ernestos ir Tomo Strelkauskų bei Ričardo Samuilio

 

Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Rugsėjis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: