Spausdinti puslapio vidurį
Biudžetinė įstaiga Kelmės rajono savivaldybės administracija,
Vytauto Didžiojo g. 58, 86143 Kelmė
Įstaigos kodas 188768730, Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 69052,
el. paštas info@kelme.lt
E. pristatymo dėžutė 188768730
Teisės ir personalo skyriaus vyriausiasis specialistas R. Milkintas

 

SPECIALŪS REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM VALSTYBĖS TARNAUTOJUI

 1. Turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities teisės arba viešojo administravimo studijų krypties išsilavinimą.
 2. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reikalingais pareigybės funkcijoms vykdyti asmens duomenų apsaugos srityje.
 3. Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas, sugebėti rengti sprendimų projektus, teisinius dokumentus, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles, taisyklingai kalbėti ir rašyti.
 4. Mokėti dirbti su teksto redaktoriumi, skaičiuokle, pristatymų kūrimo programa, internetu, elektroniniu paštu, duomenų bazių valdymo programa.

 

ŠIAS PAREIGAS EINANČIO VALSTYBĖS TARNAUTOJO FUNKCIJOS

 1. Informuoja duomenų valdytoją ir duomenis tvarkančius darbuotojus apie jų prievoles pagal duomenų apsaugą reglamentuojančius teisės aktus.
 2. Rengia teisės aktų projektus duomenų apsaugos klausimais, teikia siūlymus dėl savivaldybės institucijų teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų tvarkymą ir duomenų apsaugą, tobulinimo.
 3. Tinkamai įvertina su duomenų tvarkymo operacijomis susijusį pavojų, atsižvelgdamas į duomenų tvarkymo pobūdį, aprėptį, kontekstą ir tikslus.
 4. Stebi ir analizuoja, kaip duomenis tvarkantys įstaigos darbuotojai laikosi asmens duomenų tvarkymo reikalavimų.
 5. Nagrinėja ir tikrina, ar duomenų tvarkymo veikla įstaigoje atitinka teisės aktų reikalavimus.
 6. Teisės aktų nustatyta tvarka atlieka poveikio duomenų apsaugai vertinimą ir parengia priemonių planą nustatytoms rizikoms sumažinti.
 7. Atlieka galimo asmens duomenų saugumo pažeidimų tyrimus, nagrinėja asmenų skundus dėl pažeidimų asmens duomenų tvarkymo srityje.
 8. Stebi ir tikrina informacinių technologijų naudojimą duomenų tvarkymo srityje, teikia pasiūlymus Bendrojo priėmimo skyriaus vedėjui dėl naujų priemonių įdiegimo siekiant užtikrinti duomenų apsaugą.
 9. Įvertina įstaigos informacinių išteklių atitiktį nustatytiems organizaciniams ir techniniams kibernetinio saugumo reikalavimams ir teikia pasiūlymus Bendrojo priėmimo skyriaus vedėjui dėl trūkumų pašalinimo.
 10. Skatina duomenų apsaugos kultūrą įstaigoje, renka informaciją duomenų tvarkymo veiklai identifikuoti.
 11. Teisės aktų nustatyta tvarka ir sąlygomis teikia Valstybinei asmens duomenų apsaugos inspekcijai informaciją apie kibernetinius incidentus, susijusius su asmens duomenų saugumo pažeidimais, ir taikytas šių incidentų valdymo priemones
 12. Informuoja Valstybinę asmens duomenų apsaugos inspekciją apie įstaigoje įvykusius asmens duomenų pažeidimus.
 13. Konsultuoja įstaigos darbuotojus ir kitų institucijų vadovus ir darbuotojus asmens duomenų apsaugos klausimais, jeigu reikia – organizuoja mokymus.
 14. Dirba su Finansų valdymo ir apskaitos informacinės sistemos „Biudžetas“ Personalo moduliu (suveda asmeninę informaciją apie darbuotojus, jų priėmimą, perkėlimą ir atleidimą, atlyginimus, atostogas ir kt.).
 15. Pavaduoja vyriausiąjį specialistą (personalo) ligos atveju ar atostogų metu.
 16. Dalyvauja savivaldybės institucijų sudaromų komisijų darbe.
 17. Teisės aktų nustatyta tvarka teikia reikiamą informaciją kitoms institucijoms.
 18. Pagal kompetenciją atstovauja rajono savivaldybei teismuose.
 19. Vykdo kitus su rajono savivaldybės administracijos funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti įstaigos strateginiai tikslai.
Atgal
Rajono meras
VACLOVAS ANDRULIS
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: