Spausdinti puslapio vidurį
Turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė A. Kučinskienė (2020-07)

SPECIALIEJI REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM VALSTYBĖS TARNAUTOJUI

Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
2. studijų kryptis – ekonomika;
3. studijų kryptis – viešasis administravimas;
4. studijų kryptis – vadyba;
arba:
5. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
6. darbo patirties trukmė – ne mažiau kaip 1 metai.

 

ŠIAS PAREIGAS EINANČIO VALSTYBĖS TARNAUTOJO FUNKCIJOS

1. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
2. Apdoroja su turto priežiūros ir valdymo veiklų vykdymu susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja su turto priežiūros ir valdymo veiklų vykdymu susijusios informacijos apdorojimą.
3. Atlieka pirminę turto apskaitą arba prireikus koordinuoja pirminės turto apskaitos atlikimą ir dalyvauja atliekant turto inventorizaciją.
4. Organizuoja turto naudojimą arba prireikus koordinuoja turto naudojimo organizavimą.
5. Rengia ir teikia informaciją su turto valdymu, naudojimu ir priežiūra susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su turto valdymu, naudojimu ir priežiūra susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
6. Rengia ir teikia pasiūlymus su turto valdymu, naudojimu ir priežiūra susijusiais klausimais.
7. Rengia su turto valdymu, naudojimu ir priežiūra susijusius dokumentus arba prireikus koordinuoja su turto valdymu, naudojimu ir priežiūra susijusių dokumentų rengimą.
8. Vertina ir planuoja investicijų į turtą poreikį arba prireikus koordinuoja investicijų į turtą poreikio vertinimą ir planavimą.
9. Apdoroja su administracinių paslaugų teikimu susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja su paslaugų teikimu susijusios informacijos apdorojimą.
10. Koordinuoja asmenų priėmimą ir aptarnavimą.
11. Nagrinėja prašymus ir kitus dokumentus sudėtingais klausimais dėl administracinių paslaugų teikimo veiklų vykdymo arba prireikus koordinuoja prašymų ir kitų dokumentų sudėtingais klausimais dėl paslaugų teikimo veiklų vykdymo nagrinėjimą, rengia sprendimus ir atsakymus arba prireikus koordinuoja sprendimų ir atsakymų rengimą.
12. Organizuoja administracinių paslaugų teikimą arba prireikus koordinuoja paslaugų teikimo organizavimą.
13. Rengia ir teikia informaciją su administracinių paslaugų teikimu ir susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su paslaugų teikimu susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
14. Rengia ir teikia pasiūlymus su administracinių paslaugų teikimu susijusiais klausimais.
15. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl administracinių paslaugų teikimo arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl paslaugų teikimo rengimą.
16. Organizuoja savivaldybės būsto ir pagalbinio ūkio paskirties pastatų pirkimą ir pardavimą: užsako parduodamo savivaldybės būsto ir pagalbinio ūkio paskirties pastatų vertinimą, rengia savivaldybės tarybos sprendimus, administracijos direktoriaus įsakymus.
17. Nagrinėja gautus (SPIS programoje ir tiesiogiai) prašymus dėl teisės jaunoms šeimoms į finansinę paskatą pirmajam būstui įsigyti, jeigu reikia, susirenka papildomus dokumentus iš valstybės ir savivaldybės institucijų, įstaigų, suformuoja nustatytos formos pažymas kredito davėjams.
18. Koordinuoja savivaldybės nekilnojamojo turto teisinę registraciją, ruošia pažymas valstybės įmonei Registrų centrui dėl nekilnojamojo turto įteisinimo.
19. Analizuoja savivaldybės įmonių, kontroliuojamų akcinių bendrovių ir biudžetinių įstaigų paslaugų, trumpalaikės nuomos kainas ir teikia pasiūlymus dėl jų nustatymo.
20. Organizuoja viešuosius pirkimus vadovaudamasis teisės aktų nustatyta tvarka, rengia viešųjų pirkimų dokumentus ir sutarčių projektus, reikalingus savo funkcijų vykdymo užduotims atlikti, kontroliuoja jų vykdymą.
21. Pagal skyriaus kompetenciją prižiūri viešųjų įstaigų (išskyrus sveikatos priežiūros įstaigas), kurių dalininkė (savininkė) yra savivaldybė, veiklą. Renka pareigoms vykdyti reikalingą viešųjų įstaigų informaciją.
22. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.

 

Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Rugpjūtis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: