Spausdinti puslapio vidurį
Apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė R. Paulavičiūtė (2020-07)

SPECIALŪS REIKALAVIMAI ŠIAS PAREIGAS EINANČIAM VALSTYBĖS TARNAUTOJUI

Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
2. studijų kryptis – ekonomika;
3. studijų kryptis – finansai;
4. studijų kryptis – apskaita;
arba:
5. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
6. darbo patirtis – buhalterinės apskaitos tvarkymo patirtis;
7. darbo patirties trukmė – ne mažiau kaip 1 metai.

 

ŠIAS PAREIGAS EINANČIO VALSTYBĖS TARNAUTOJO FUNKCIJOS

1. Apdoroja su finansų valdymu susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja su finansų valdymu susijusios informacijos apdorojimą.
2. Atlieka išankstinę, einamąją ir paskesnę finansų kontrolę arba prireikus koordinuoja išankstinės, einamosios ir paskesnės finansų kontrolės atlikimą.
3. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
4. Registruoja apskaitos registruose ūkinių operacijų ir ūkinių įvykių duomenis arba prireikus koordinuoja ūkinių operacijų ir ūkinių įvykių duomenų registravimą apskaitos registruose.
5. Rengia ir teikia informaciją su finansų valdymu susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su finansų valdymu susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
6. Rengia ir teikia pasiūlymus su finansų valdymu susijusiais klausimais.
7. Rengia kitas su finansų valdymu susijusias ataskaitas arba prireikus koordinuoja kitų su buhalterine apskaita susijusių ataskaitų rengimą.
8. Rengia su finansų valdymu susijusius dokumentus arba prireikus koordinuoja su finansų valdymu susijusių dokumentų rengimą.
9. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl finansų valdymo arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl finansų valdymo rengimą.
10. Sudaro finansinės atskaitomybės ataskaitas arba prireikus koordinuoja finansinės atskaitomybės ataskaitų sudarymą.
11. Vykdo mokėjimo procedūras arba, prireikus koordinuoja mokėjimo procedūrų vykdymą.
12. Atlieka stebėseną, registruoja, teikia apibendrintą informaciją, susijusią su administruojamomis pajamomis iš mokesčių, rinkliavų, baudų, kitų įmokų, reikalingą finansinėms ataskaitoms sudaryti.
13. Rengia Administruojamų arba apskaičiuojamų kitų įmokų Valstybinei mokesčių inspekcijai, Apskaičiuoto valstybinės žemės nuomos mokesčio pajamų, Kitų savivaldybės iždo pajamų, Savivaldybės biudžetinių įstaigų pajamų įmokų ataskaitas ir teikia Iždui.
14. Atlieka nepavaldžių subjektų priežiūrą: priima ir tikrina lėšų, skiriamų (viešojo sektoriaus, ne viešojo sektoriaus subjektams)  pagal lėšų naudojimo sutartis, ataskaitas (1, 2, 3 programų).
15. Skaičiuoja Savivaldybės tarybos nariams išmokas, skirtas su jų veikla susijusioms kanceliarijos, pašto, telefono, transporto išlaidoms dengti.
16. Pildo Savivaldybės administracijos finansinių ataskaitų rinkinio duomenis Viešojo sektoriaus apskaitos ir ataskaitų konsolidavimo informacinėje sistemoje (VSAKIS).
17. Siekdama tinkamo biudžeto lėšų panaudojimo sistemina ir analizuoja planinius ir ataskaitinius rodiklius tvarkomų lėšų, reikalingus Savivaldybės administracijos biudžeto programų pajamų ir išlaidų apskaitai.    
18. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.

 

Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Rugpjūtis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: