Spausdinti puslapio vidurį
Lietuvos nacionalinis kultūros centras mini 80-metį ir kviečia į „Pokalbius prie Vilnelės“

Istorinėje Vilniaus vietoje – Bernardinų sode ant Vilnelės upės kranto – įsikūręs Lietuvos nacionalinis kultūros centras šiemet mini 80-ies metų sukaktį ir šia proga visuomenei pristato naują projektą  – tinklalaidžių ciklą „Pokalbiai prie Vilnelės“.

Balandžio 8 d. 15 val. į virtualius vandenis įsiliesiantis Lietuvos nacionalinio kultūros centro (LNKC) tinklalaidžių ciklas prasidės istorine gaida. Pirmoji laida atskleis įdomią pastato istoriją, siekiančią net XVIII a., pasakos apie įstaigos priešistorę, susikūrimą, veiklą, čia dirbusias asmenybes.

Kas antrą mėnesio ketvirtadienį tuo pačiu laiku – 15 val. – rengiamos tinklalaidės supažindins ne tik su centro veikla, bet ir su ryškiausiais Lietuvos etninės kultūros ir mėgėjų meno reiškiniais, apžvelgs šių dienų aktualijas, kvies pasiklausyti įdomių pokalbių su žinomais kultūros žmonėmis.

Tinklalaidės bus skirtos centro kuruojamoms kultūrinės veiklos sritims ir žanrams – dainų švenčių tradicijai, folklorui, papročiams, tautodailei, tautiniams kostiumams, teatrams, chorams, liaudiškos muzikos ir šokių kolektyvams, pučiamųjų instrumentų orkestrams ir kt. Jos suteiks unikalią galimybę pažinti šalies kultūrinį gyvenimą.

„Pokalbiai prie Vilnelės“ bus tiesiogiai transliuojami per LNKC socialinį tinklą „Facebook“.

Neturintieji „Facebook“ paskyros, laidas galės stebėti čia: https://www.facebook.com/liaudieskulturoscentras/

Nespėję prisijungti tiesiogiai, tinklalaidžių įrašus patogiu metu galėsite žiūrėti LNKC „Facebook“ ir „YouTube“ paskyrose.

Kviečiame visą kultūros bendruomenę aktyviai jungtis ir stebėti tiesiogines laidų transliacijas, užduoti klausimus diskusijų dalyviams, dalytis įžvalgomis komentaruose.

Būsime dėkingi, jei šią žinią paskleisite savo bendruomenėje, pasidalysite su draugais, kolegomis, bendraminčiais.

 

Linkėdamas gražių artėjančių švenčių
Lietuvos nacionalinio kultūros centro kolektyvas

 

 

 

Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: